Pod označením DEKORATIVNÍ PODLAHY jsme pro Vás vybrali několik technologií a designů, které se nám osvědčili v praxi na zakázkách a fungují i v náročných podmínkách.

Specializujeme se tedy hlavně na povrchové designové úpravy interiéru a exteriéru jako například polyuretanové podlahy, epoxidové podlahy, lité podlahy a jiné. Dokážeme Vám nabídnout nejširší škálu dekorativních technik určených pro stěny, stropy, podlahy, schodiště interiéru a koupelny.

Umíme Vám navrhnout Váš interiér a vybrat nejvhodnější materiál pro Vaší podlahu či stěnu.

Přestože naší specializací jsou dekorativní povrchové úpravy, svým zákazníkům dokážeme nabídnout také kompletní řešení na klíč. Dle přání a požadavků zajistíme celkovou rekonstrukci a renovaci interiéru, rodinného domu, bytu či komerčních prostor.

Na svém kontě máme již mnoho spokojených a stálých zákazníků. Působíme po celé České republice, zejména však v Praze a okolí, ale také v zahraničí (Francie, Německo). Vždy se snažíme inovovat a proškolovat v technologiích a také sledovat aktuální trendy, které umíme propojit s nápady a tak vytvořit jedinečný návrh.

Samozřejmostí je důvěra, slušnost, zodpovědnost a odborné - spolehlivé provádění všech nabízených služeb v té nejvyšší kvalitě a úrovni.

Po řadě zkušeností Vám dokážeme navrhnout a realizovat Vaší představu polyuretanových litých podlah a designových stěrek jak na stěny, tak i na podlahy.

Vyzkoušejte naše služby a sami budete moci naše kvality posoudit.

© DEKORATIVNÍ PODLAHY. Sartoriová 63, Praha 6, 160 00
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!